back_pattern
Бел

Адрас: 211117, г. Сянно, вул. К.Маркса,2

Е-mail: info@senno.vitebsk-region.gov.by

Тэлефон: (02135) 4-13-47

Гарачая лінія: (02135) 4-12-96

Парк Трох герояў Палац урачыстых абрадаў і фантан "Закаханыя"  Фізкультурна-спартыўны комплекс Парк Трох герояў Прырода Сенненшчыны Прырода Сенненшчыны Возера Сенненскае ЗАГС і фантан "Закаханыя" Помнік прыроды "Каплічка" Храм свяціцеля Мікалая Цудатворца г. Сянно
Парк Трох герояў
Галоўная Раён Дошка Гонару

Дошка Гонару




1. Ананенка Валянціна Аляксандраўна-фельчар Ходцаўскай урачэбнай амбулаторыі ўстановы аховы здароўя " Сенненская цэнтральная раённая бальніца“;













2. Асатульян Ганна Віктараўна-сацыяльны работнік аддзялення сацыяльнай дапамогі на даму дзяржаўнай установы " Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага абслугоўвання насельніцтва Сенненскага раёна“;












3. Бабарыка Таццяна Міхайлаўна-намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце дзяржаўнай установы адукацыі " Машканская дзіцячы сад-сярэдняя школа імя А. К. Гараўца Сенненскага раёна“;












4. Броўка Мікалай Святаслававіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці адкрытага акцыянернага таварыства         " Бяленева“;













5. Булыня Андрэй Генадзевіч-інспектар дарожна-патрульнай службы групы дарожна-патрульнай службы ДАІ аддзялення ДАІ міліцыі грамадскай бяспекі аддзела ўнутраных спраў Сенненскага раённага выканаўчага камітэта;













6. Гарбачоў Алег Віктаравіч-электрагазазваршчык філіяла "Сенненскае дарожнае рамонтна-будаўнічае ўпраўленне № 146" камунальнага праектна-рамонтна-будаўнічага ўнітарнага прадпрыемства " Віцебскаблдарбуд“;














7. Горлаў Дзмітрый Іванавіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці 1 класа ўнітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства " Дружбінец“;














8. Грынівецкі Канстанцін Міхайлавіч-машыніст шматкаўшовага экскаватара 5 разраду камунальнага даччынага ўнітарнага прадпрыемства меліярацыйных сістэм " Сенненскае ПМС“;












9. Дзюндзікава Кацярына Васільеўна-жывёлавод 5 разраду адкрытага акцыянернага таварыства " Сінягорскае“;














10. Заяц Аляксандр Пятровіч – сакратар пярвічнай арганізацыі грамадскага аб'яднання "Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі" дзяржаўнай установы адукацыі " Сенненская школа-інтэрнат для дзяцей-сірот і дзяцей, якія засталіся без апекі бацькоў“;












11. Карповіч Марыя Георгіеўна-загадчык малочна-таварнай фермыКанстантава адкрытага акцыянернага таварыства " Студзёнка“;














12. Конышава Тамара Канстанцінаўна-прадавец 6 разраду крамы № 1 "Родны кут" г. Сянно Сенненскага раённага спажывецкага таварыства;















13. Латышава Святлана Міхайлаўна-дэпутат Студзёнкаўскага сельскага савета дэпутатаў па Навасельскай выбарчай акрузе № 7;















14. Лектараў Валерый Міхайлавіч-трэнер-выкладчык па біятлоне вучэбна-спартыўнай установы " Сенненская дзіцяча-юнацкая школа алімпійскага рэзерву“;













15. Ласянкова Святлана Рэнікаўна-дырэктар дзяржаўнай установы адукацыі " Багушэўская дзіцячая школа мастацтваў“;
















16. Масюта Ірына Міхайлаўна-паштальён 4 разраду аддзялення паштовай сувязі Ульянавічы Сенненскага раённага вузла паштовай сувязі;

















17. Машэра Яўген Мікалаевіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці трактарна-паляводчай брыгады сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства " саўгас імя Машэрава“;













18. Маладоўскі Сяргей Уладзіміравіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці 1 класа сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства " саўгас імя Машэрава“;













19. Несцяронак Іван Мікалаевіч – начальнік варты пажарнай аварыйна-выратавальнай часці № 1 Сенненскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях;














20. Парахонька Андрэй Аляксандравіч-раскражэўшчык 4 разраду Сенненскага філіяла Віцебскага абласнога ўнітарнага прадпрыемства па забеспячэнню палівам " Віцебскаблпал“;
















21. Пашкевіч Аляксандр Мікалаевіч-трактарыст-машыніст сельскагаспадарчай вытворчасці 1 класа ўнітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства " Дружбінец“;














22. Семянькова Наталля Валянцінаўна-аператар машыннага даення 6 разраду сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства " саўгас імя Машэрава“;















23. Тэгіна Наталля Міхайлаўна-аператар машыннага даення адкрытага акцыянернага таварыства " Студзёнка“;















24. Фёдараў Максім Анатольевіч-вядучы эканаміст філіяла "Аўтатранспартнае прадпрыемства № 20 г. Сянно" адкрытага акцыянернага таварыства " Віцебскаблаўтатранс“;

















25. Цуран Аляксандр Аляксандравіч – вадзіцель адасобленага структурнага падраздзялення "Багушэўскі спіртзавод" адкрытага акцыянернага таварыства "Віцебскі лікёра-гарэлачны завод "Прыдзвінне“;




















26. Шмурадка Юрый Уладзіміравіч-трактарыст МТПЛ-5 6-га разраду ўчастка "Транспарт" Сенненскага раённага ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі.

 

 

 

 

 

 

 


Дзелавое супрацоўніцтва
Апытанне
Што для Вас найбольш важна ў вашай працы (будучай працы)?
back_pattern